BOFSAD Yedi Yaşını Doldurdu

Bolu Fotoğraf Sanatı Derneği (BOFSAD) yedi yılı geride bıraktı.

Bolu’nun sanatsal derneklerinden bir olan BOFSAD (Bolu Fotoğraf Sanatı Derneği) yönetimi ve üyeleri bir araya gelerek, derneğin kuruluşunun 7. yılını tamamlayıp 8. yıla adım atışının kutlamasını yaptılar.

Geniş bir katılımın gerçekleştiği kuruluş yıldönümünde üyeler, kursiyerler ve sanatseverler müzik dinleyerek hem eğlendiler hem de BOFSAD yaş günü pastası kestiler.

Bolu Fotoğraf Sanatı Derneği Başkanı Hamza Canbaş yaptığı basın açıklamasında: “Bu akşam, bizim için mutlu bir akşam. Kurulduğumuz günden bu güne kadar emeği geçen bütün arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Yedinci yılımızı bitirdik sekizinci yılımıza girmiş bulunuyoruz. Bugüne kadar pek çok arkadaşımıza fotoğrafı sevdirdik ve fotoğraf eğitimi verdik. Bofsad olarak pek çok arkadaşımızda emeğimiz olduğunu düşünüyorum. Bolu’ya fotoğrafı sevdirdiğimizi iddia ediyorum. Üç beş arkadaşla çıktığımız yolda bugün yüzün üzerinde üyesi olan, her hafta sunumlar, gösteriler gerçekleştiren, fotoğraf eğitimleri veren, fotoğraf gezileri düzenleyen ulusal ve uluslararası fotoğraf yarışmalarına katılan ve ödüller alan aktif bir dernek olduk. Umuyorum ki, bizim bu birlikteliğimiz uzun yıllar devam eder ve Bofsad çok daha uzun yıllar bir arada doğum günlerini kutlar. Bu mutlu günümüzde bizleri yalnız bırakmayan üyelerimize ve fotoğraf dostlarımıza teşekkür ederim.”diye belirtti.

Bu yazı Haberler kategorisine gönderilmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.
Facebook'ta Paylaş

Yoruma kapalı.

Görüntülenen içerik 131 kişi tarafından okundu.