BOFSAD “Geleneksel İftar Yemeğinde” Buluşacak

Bolu Fotoğraf Sanatı Derneği’nin geleneksel hale getirdiği iftar yemeğinde üyeleriyle bir araya geliyor.

2010 yılında kurulduğu ilk yıl, üyeleriyle ramazan ayında bir araya gelen ve çorba, kurufasulye, bulgur pilavı, iftariyelikler, revani tatlısı, çay ve meşrubattan oluşan menüsünden vazgeçmeyen Bofsad, aynı menü ile bu Ramazan ayında da üyeleriyle Köroğlu Otel’de 8 Haziran 2017 Perşembe günü buluşuyor.

ÜYELER FOTOĞRAF SUNUMU YAPACAK

2016 – 2017 sezonunu üyelerinden gelen fotoğraflarla oluşan “Üyeler Fotoğraf Sunumu” ile kapatacak olan Bofsad, kayıtlı 110 üyesinin eserlerinden oluşan bir sunumu da iftar öncesi gerçekleştirmek için hazırlanıyor.

Bofsad Başkanı Hamza Canbaş, tüm üyeleri ve fotoğraf sevenleri iftara ve fotoğraf sunumuna katılmaya davet ettiklerini belirterek, “Bolu Fotoğraf Sanatı Derneğimiz, kurulduğu günden beri menüsünü değiştirmeden her Ramazan ayında iftarda bir araya geliyor. Bu manevi atmosfer içinde üye arkadaşlarımızın fotoğraf üzerine yaptıkları sohbetlerle bilgilerini artırma şansları da oluyor. Hem de yeni üyelerimizle eski üyelerimizin kaynaşmış ve tanışmış oluyorlar. Ayrıca bütün üyelerimizin eserlerinden oluşan fotoğraf sunumu ile de iftarımızı görselleştirmiş oluyoruz” dedi.

Fotoğraf sevenlerin ve tüm üyelerin davet edildiği, geleneksel menünün verileceği “Geleneksel İftar Yemeğine” katılmak isteyenler BOFSAD Yönetim Kurulu Üyelerine telefonla ulaşarak kayıt yaptırabilecekler.

Bu yazı Haberler kategorisine gönderilmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.
Facebook'ta Paylaş

Yoruma kapalı.

Görüntülenen içerik 67 kişi tarafından okundu.